checkout total: 0,00 zł
.
about uss

O nas:

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy chcą przekazać swój światopogląd i koncepcje dla Was poprzez tworzenie ubrań. Wszelkie cytaty typu "I WISH I HAD A FRIEND LIKE ME", "THINK BIG, THINK DIFFERENT", "GOOD OLD DAYS ARE RIGHT NOW" itd. to slogany idealnie odwzorowujące właśnie nasze przekonania i poglądy. Autorskie oversize'owe kroje, nieszablonowe projekty, kontrowersyjne wzory i odblaskowe nadruki to cechy, które wyróżniają nas od ponad 3 lat. Modą interesujemy się praktycznie od zawsze. Stworzenie marki odzieżowej było naszym marzeniem, które spełniliśmy i cały czas je realizujemy stale podnosząc sobie poprzeczkę. 


Historia:

HILLS zostało założone w sierpniu 2017 roku przez Filipa z myślą o projektowaniu ubrań idealnie pod nas, ponieważ nie mogliśmy takich znaleźć na rynku. Marka powstała w okresie w którym polskie brandy streetwearowe można było zliczyć na palcach jednej ręki. Dzięki czemu pierwsza kolekcja HILLS odbiła się niemałym echem m.in. na polskich grupach związanych z tematyką streetwear'u. Dużo możemy zawdzięczyć projektowi "I WISH I HAD A FRIEND LIKE ME", który wówczas był dla nas cytatem idealnym i tematem przewodnim marki. Po sukcesie pierwszej kolekcji nie zwalnialiśmy tempa, wiedzieliśmy, że nasze jedyne ograniczenia to wyobraźnia i szkoła, która zabierała mnóstwo czasu w prowadzeniu marki. Mimo to kolekcję pojawiały się co ok. 2 miesiące, a popularność wraz ze sprzedażą szła do góry. Punktami przełomowymi w historii marki było założenie naszych produktów przez tak wybitnych artystów jak Żabson, bądź Taco Hemingway. Założenie naszych ubrań przez naszych ulubionych artystów było marzeniem od lat, które spełniło się w najmniej spodziewanym momencie i dało nam wielką motywację do działania. Od ukończenia liceum przez Filipa w 2018 roku kolekcje zaczęły pojawiać się co miesiąc, a interesowanie zaczęło rosnąć w jeszcze większym tempie. Połączenie podróży z prowadzeniem marki zostały naszą codziennością. Sesje w różnych miejscach na świecie, filmy promocyjne z super samochodami, nagrania z drona, to wszystko to nasze kolejne kamienie milowe, dzięki którym spełniamy się nie tylko biznesowo, ale również artystycznie. Podróżując po świecie szukamy inspiracji na nowe projekty i kolekcje. W styczniu 2020 roku spełniliśmy nasze marzenia - polecieliśmy do Los Angeles. Jeszcze kilka lat temu cel był dla nas całkowicie nieosiągalny, ale zawsze wiedzieliśmy, że kiedyś się tam wybierzemy. Po ponad 2 latach prowadzenia marki byliśmy w stanie polecieć do miasta aniołów bez rozbijania skarbonki. Jak na 19/18 letnią parę z małej miejscowości było to dla nas wielkie osiągnięcie. To właśnie takie lokalizacje jak Hollywood Hills, Beverly Hills, Calabasas Hills były inspiracją do nazwy marki.

Backstage:

Jeśli interesuje Cie to jak wygląda prowadzenie marki odzieżowej "od środka" to zapraszamy na nasz kanał YouTube, oraz na drugi odcinek Bagiego z serii Sneaker Cribz w którym byliśmy gościem i pokazaliśmy jak wszystko wygląda od zaplecza. Codzienne relacje z prowadzenia HILLS, interakcje z widzami, oraz nasze community tworzymy na naszym instagramie na którego również Cie zapraszamy.


Jakość:

Z racji tego, że ubrania HILLS tworzymy stricte pod siebie to do produkcji używamy najlepszej jakości materiałów, dosłownie niezniszczalnych nadruków, a same wykroje są zszywane przez profesjonalną szwalnię z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Całość od zera jest produkowana w Polsce. Naszą cechą charakterystyczną są odblaskowe nadruki, które jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy na polski rynek streetwearowy. Od założenia marki co kolekcję staramy się uzyskać jeszcze lepszą jakość, oraz poszerzać nasz asortyment o nowe produkty. Nie boimy się pytać, rozwiązywać problemy, oraz poszerzać naszą wiedzę na temat produkcji ubrań. W maju 2020 roku przeprowadziliśmy się z rodzinnej miejscowości (Żagania) do Łodzi w celu rozwinięcia firmy w polskim centrum tekstylno-włókienniczym. Miasto w którym są setki szwalni, hurtowni, hafciarni, farbiarni oraz drukarni zdecydowanie dało nam więcej możliwości produkcyjnych, które przekładają się na pomysły na kolejne kolekcje, oraz jeszcze lepszą jakość. Aktualnie do produkcji ubrań używamy materiałów produkowanych specjalnie na nasze zamówienie. Nasze produkty posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 potwierdzający bezpieczeństwo dzianiny dla człowieka i środowiska.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl